درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره ما

تولد ما

آژانس هواپیمایی سفر724 فعالیت خود را از سال 1392 آغاز نموده است، در این سال ها همیشه رضایت کامل مسافران را مهمترین هدف خود قرار داده و با ارائه خدماتی با کیفیت و نو به مسافران و آژانس های همکار، توانسته در این صنعت پیشرو باشد. از طرفی با استقبال بالای مسافران به سرعت مسیرهای پروازی به نحوی گسترش پیدا کرده که امروزه در اکثر مسیرهای اصلی دارای بالاترین ظرفیت پروازی می باشد.

مهارتهای اولیه

شرکت سفر724 با قوی ترین زیر ساخت ها، بالاترین استاندارد ها و کامل ترین شبکه توزیع می کوشد تا همیشه بهترین خدمات را ارائه نماید و با بکارگیری نظرات سازنده اعضا و برقراری پایه های ارتباطی نوین با اعضا، کارگزاران، خطوط هوایی و راهنمایان، در مسیر هدف نهایی خود گام بردارد. ما هر چالش را فرصتی میشماریم و باور داریم جایگاه ما به عنوان شناخته شده ترین پیشگام در صنعت گردشگری به خوبی تثبیت شده است.

با تیم ما ملاقات کنید

ما آنچه را که انجام می دهیم دوست داریم و آن را با اشتیاق انجام می دهیم

سفر724

مهندس علیرضا افتخاری

موسس و مدیر عامل
سفر 724

سرکار خانم خلج

امور تبلیغات و بازاریابی
0%
بازخورد مثبت
0
خدمات انجام شده
0
تعداد مشتریان در هر ساعت
0
تعداد مشتریان ما

اشتیاق ما برای کاری که انجام می دهیم در خدمات ما ارائه می شود

phonelink

توسعه وب

ما در سفر724 به دنبال تسهیل تعالی سفر724 هستیم؛ تا جایی که زمینه‌ی تعالی واحدهای سازمانی و خود را فراهم کنیم.

cloud_upload

گفت خنثی و شنود موثر

ما در سفر724 گفته‌های همکاران را بدون پیش‌زمینه می‌شنویم و اهل پیش‌داوری نیستم. ضمن اینکه همیشه منظورمان را واضح و بدون تفسیر بیان می‌کنیم.

people

بازاریابی اجتماعی

ما در سفر724 کارهایی را که می‌توانیم با هم انجام دهیم، فردی پیش نمی‌بریم و از با هم بودن لذت می‌بریم.

cake

روابط شبکه‌ای

ما در سفر724 به دنبال برقراری روابط میان فردیِ فراتر از سِمَت، سطح و واحد هستیم تا با تجربه‌ها و تخصص یکدیگر آشنا شویم و سرمایه‌ی اجتماعی علی‌بابا را افزایش دهیم.

color_lens

طراحی گرافیک

ما در سفر724 به دنبال نظرات‌ کسانی هستیم که در مورد آن، تخصص و تجربه دارند و می‌توانند راهی برای رفع مشکلات و یا توسعه‌ی نقاط قوت ارائه کنند.

timer

عاملیت

همه‌ی سفر724ها خودشان را مسئول انجام دادن و یا انجام ندادن کارهای‌شان می‌دانند و این مسئولیت را در تمام مدت زندگی کاری‌شان پذیرفته‌اند.

فهرست